Pole namiotowe

Pole namiotowe – Agroturystyka Mużakowska CamperPark LENA Bronowice. Najbliżej położona przy biegnącej ścieżce rowerowej Oder – Neisse Radweg, Parku oraz pałacu Pücklera, Łęknica PL – Bad Muskau DE i geościeżce (kolorowe jeziorka)

Agroturystyka LENA to coraz szerzej znane gospodarstwo agroturystyczne


Agroturystyka CamperPark LENA w Bronowicach oferuje Państwu możliwość ustawienia NAMIOTÓW

Dysponujemy sporym metrażem – który gwarantuje Państwu znalezienie miejsca nawet w najgorętszym sezonie

Wyposażenie

 • stoły z ławami do posiłków, odpoczynku
 • toaleta
 • zaplecze kuchenne (lodówka, stanowisko do zmywania naczyń)
 • gaz
 • możliwość przyłącza poboru prądu

Zwiedzanie okolic

Oferujemy możliwość dowozu i odbioru Państwa z okolicznych atrakcji tj: park rododendronów w Kromlau, park głazów narzutowych w Nochten, ze stacji mużakowskiej kolejki górskiej …


Dla rowerzystów

Idealne rozwiązanie pobytu na 1 noc podczas wyprawy rowerowej wzdłuż Odry i Nysy

 • możliwość skorzystania tylko z jednego noclegu
 • posiłki istnieje możliwość ich samodzielnego przyrządzeniaMiejsce przyjazne rowerzystom
 • umożliwienie wysuszenia mokrej odzieży i sprzętu
 • możliwość umycia roweru
 • dysponujemy podstawowym zestawem do naprawy
 • informacje o atrakcjach turystycznych oraz trasach rowerowych w okolicy
 • udostępnienie apteczki wyposażonej w podstawowe środki dezynfekujące i
 • opatrunkowe
 • dętki w rozmiarach 24, 26, 27,5 i 29 cali

Spójrz również na ofertę Camper-parku


Co nas wyróżnia ?

Najważniejsze, jest to że lubimy jak do nas przyjeżdżacie. Jesteśmy chłonni wiedzy i dzięki Wam, naszym gościom nasze życie jest bardzo ciekawe. Przyjeżdżacie do nas ciekawi świata, niebanalni i odważni w swoich pomysłach na odkrywanie innych kultur. Wiele podróżujecie i przeżyliście mnóstwo ciekawych przygód. Rozmowa z Wami jest zawsze interesująca i miła. Fascynujące jest to, że możemy stać się częścią Waszej przygody.


Cennik, kontakt i szczegóły rezerwacji w górnej części prawego menu

Plac zabaw

Nasz plac zabaw to duża, piękna, zielona łąka z dala od ulicy – gwarantuje maluchom bezpieczną zabawę w każdym momencie, dzięki czemu Twoje wakacje z dzieckiem upłyną w radosnej i swobodnej atmosferze, z dala od ewentualnych zagrożeń.
Dbając o jak najlepsze warunki pobytu dla rodzin z dziećmi możemy zaproponować specjalne udogodnienia, które spowodują, że urlop z pociechami będzie łatwiejszy i ciekawszy, a maluchy wraz z nowymi znajomymi poczują się tutaj jak w prawdziwym raju.

Wiemy, co lubią dzieci

Sami mieliśmy małe dzieci i wiemy z czym to się wiąże. Wiemy, że lubią zwierzęta i zabawy w piasku, wiemy, że lubią biegać i robić dużo hałasu, bawić się z rówieśnikami. Staramy się im to umożliwić. U nas NIE MA tabliczek: nie deptaj trawników, nie biegaj, nie krusz!

Plac zabaw

Za to jest moc atrakcji dla dzieci: piaskownica do budowy babek i rajdów koparek hamak, suchy basen, kojec płotek, zjeżdżalnia ,zabawki miejsce zadaszone z stołami do gier planszowych i malowanek, natomiast rodzic może pomarzyć o szczęściu bujając się na huśtawce.
Wiemy też, że jeśli stworzymy dobre warunki maluchom to rodzice dobrze odpoczną i będą mile wspominać swoje rodzinne wakacje w Agroturystyce LENA w Bronowicach
Ognisko !!!

Jedna myśl na temat “Pole namiotowe

 1. Pole namiotowe kameralne ale pięknie zagospodarowane. Budynek socjalny bardzo czysty i zadbany. Do dyspozycji jest wszystko co najpotrzebniejsze w trakcie wypoczynku, piękne ławeczki, kącik dla dzieci, wiata w celu spożywania posiłków, przyłącza do prądu. Na deser przemili Gospodarze obiektu służący radą i pomocą. Na pewno tu wrócę. Do zobaczenia Pani Oleno. M. Wiśniewski

Leave a Reply